Just rest Hotell

Eesti Русский English
logisisselogi sisse
pilt

Müügitingimused

Üldinfo
Broneerimissüsteemi justrest.eu (edaspidi: Broneerimissüsteem) omanik on OÜ Enera (registrikood 10810378) asukohaga Reinu tee 18 Viljandi, Eesti 71020. Telefon: +372 4351880, email: mark.orav@enera.ee. Käesolevad müügitingimused kehtivad majutuse- ja lisateenuste (edaspidi: Teenused) ostmisel Broneerimissüsteemi kaudu. Müügitingimused reguleerivad õigussuhteid, mis tekivad OÜ Enera  (edaspidi Müüja) ja füüsilise või juriidilise isiku (edaspidi Klient) vahel Broneerimissüsteemist Teenuste ostmisel. Müüjal on õigus müügitingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada, avaldades uued müügitingimused veebiaadressil www.justrest.eu. Kliendil on võimalik enne ostu sooritamist müügitingimused salvestada, printida ja taas esitada. Klient nõustub müügitingimustega Broneerimissüsteemis Teenuste tellimuse kinnitamisega.
Broneerimissüsteemis broneeritava majutuse ja lisateenuste hinnad on esitatud toatüüpide või teenuste juures. Teenuse info kuvatakse teenuse juures. Kõik veebilehel esitatud hinnad sisaldavad Teenuste osutamisel kehtivat käibemaksu.
Tellimuse esitamine
Teenuste broneerimiseks lisada need ükshaaval tellimusele. Peale seda kuvatakse tellimuse kogumaksumus, mille eest saab tasuda kas pangalingi kaudu või krediitkaardiga. Leping jõustub hetkel, mil Teenuste tellimuse summa laekub Broneerimissüsteemi pangakontole. Kui Müüja ei saa kõiki tellitud Teenuseid osutada, teavitatakse klienti sellest esimesel võimalusel ja tagastatakse makstud summa hiljemalt 14 päeva jooksul.
Tellimuse tühistamine
Broneeringu tühistamiseks palume teil helistada telefonile +372 520 6772 või saata meile e-kiri aadressile bron@justrest.eu, kus märgite ära oma nime, broneeringu numbri, tasumisviisi, samuti oma panga ja arveldusarve numbri, kuhu tagastame tasutud summa.
Isikuandmete töötlemine
Müüja kasutab broneeringu töötlemiseks ja kliendile Teenuste osutamiseks, so lepingu täitmiseks ja Kliendiga kontakteerumiseks, ainult neid isikuandmeid, mille klient on ise esitanud Broneerimissüsteemi kliendiandmete väljadele (nimi, telefoninumber, aadress, e-post). Kliendi teenindamiseks ja lepingu täitmiseks võib Müüja avaldada kliendi isikuandmeid kolmandale osapoolele, kes osutab Müüjale teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Müüja kohustus on kaitsta klientide isikuandmeid ja töödelda neid vastavuses õigusaktidega. Müüja tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Müüja tagab, et sõltumata mistahes muudatustest on klientide isikuandmete seadusjärgne kaitse alati tagatud. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimustega palume ühendust võtta bron@justrest.eu