Just rest Hotell

Eesti Русский English
logisisselogi sisse
pilt

Asukoht

Meie hostel, Just Rest, asub looduskaunis kohas Viljandi järve läheduses linnastaadioni vastas. Lühikese jalutuskäigu kaugusel on Viljandi kesklinn ja paljudele tuntud lossimäed ajalooliste linnusevaremete ja rippsillaga. Kesklinnas on avatud paljud pubid ja baarid, pisut kaugemale jääb Ugala teater oma tuntud headuses.
  
Puhkamisvõimalused
Viljandi järveäärne piirkond pakub mitmeid puhkamise ja sportimisvõimalusi aktiivse puhkuse harrastajatele igal aastaajal. Suveperioodil on võimalik rannaalal tegeleda allveeujumise, veemoto- ja veelauaspordiga, nautlejaile on avatud paadi- ja vesijalgrattalaenutus ning atraktiivsed järveäärsed kalapüügikohad. Järve äärde on rajatud ka laste mänguväljak, mis pakub toredat puhkamisvõimalust pere noorimatele liikmetele.
 
Ümber Viljandi järve kulgeb ka terviserada, mis on 4 m lai ja 13,5 km pikk, sellest 3,5 km on valgustatud  ja 1,5 km asfalteeritud. Talvel on avatud klassika-  ja uisustiilisuusarada. 
 
Treeninguvõimalused:
Meie hosteli lähedal asuvad mitmed spordirajatised.
 
Linnastaadion:
- 400 m 6 rajaga jooksurada kunstkattega
- 100 m 8 rada kunstkattega
- kaugushüppe, teivashüppe, kõrgushüppe, kuulitõuke, kettaheite ja odaviske ala
- jalgpalli muruväljak 69 x 104  m, tribüün 1000. pealtvaatajale
- tenniseväljakud - 4 saviliivaväljakut, 1 asfaltväljak
- korvpalliväljak -laudpõrandaga välisväljak, tribüün 300 pealtvaatajaleSõudebaas - võistlusrajad 500 m, 1000 m, 2000 m, paatide elling
Jalgpalli harjutusväljak - valgustatud jalgpalli kunstmuruväljak 69x100  m
 
Spordirajatiste kasutamise korra ja hinnakirja leiate Viljandi Spordikeskuse kodulehelt.